Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem kaptam választ?

Miért nem kaptam választ?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hónapja regisztráltam a starszz.com oldalon, itt meg kell adni egy meglévő weboldalt is, amin addig dolgoztál hogy aztán eldöntsék adoptálják-e vagy sem. Több helyen is olvastam (és ők is azt írták) hogy a választ megkapom 48-72 órán belül, egy magyar oldalon a szerkesztő azt írta viszont, hogy neki 7 napra küldtek választ. A baj ott kezdődik, hogy nálam már eltelt 4 hét és még mindig semmi. 2 hét után újra elküldtem az igénylésem csak másik e-mail címmel, hátha az volt a baj, mivel a magyar oldalon is azt írták hogy érdemes 7-8 nap után újra elküldeni az igénylést. Már azóta tehát 2-szer is elküldtem, még sincs semmi. Ma megint elküldtem immár gmail-es címmel, hátha a magyar e-mail miatt nem érkezett meg (volt már példa ilyenre). Ha erre sem kapok semmiféle választ akkor már végképp nemtudom mit csináljak. Esetleg valaki tudna nekem segíteni?

2013. dec. 6. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet érdemes lenne felhívni őket, van telefonos elérhetőségük? HA fontos megér egy hívást
2013. dec. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
azóta megoldódott, sajnos most egyáltalán nem fogadnak új domain-es regisztrációt, csak sz.rtak rá hogy írjanak egy levelet... most már nem is bánom, ha ennyire foglalkoznak az emberrel, egyre több panaszt hallok róla.
2013. dec. 28. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!