Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért akadnak be a filmek és...

Svalecz József kérdése:

Miért akadnak be a filmek és a játékok mikromásodpercekre amikor rezzenésmentesen kellene menniük? Kerestem topicokban de nem kaptam rá kielégitő választ. Pls Help! A Laptop egy Acer Aspire 5742G Intel i5-580M-el Nvidia 610M-el és 4Gb DDR3 rammal.

Figyelt kérdés

2012. dec. 13. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Valamilyen programod megterhel kis időkre valamilyen eszközt. Talán a merevlemezt. Vírusirtód van fenn?
2012. dec. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem tettem még fel virusirtót..

nagyon idegesitő dolog ez...youtubeon is teljes kijelzőben nagyon minimális időre megáll és megy tovább...

Játékokról ne is beszéljünk...

2012. dec. 13. 14:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Bátor dolog. Tegyél fel egyet és csökkentett módban futtasd le a lehető alaposabb keresést!
2012. dec. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A virusirtó lenne a gondja a szaggatásnak?

De megcsinálom

2012. dec. 13. 15:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, de lehet, hogy valami ragya eszi a gépedet. Irtó nélkül nehéz ezt megtudni.
2012. dec. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

1 mikromásodperc = 0,000001másodperc.

Ha te ezt észreveszed, akkor nagyon jó a szemed, és érdemes vmi rosszabbra cserélned!

2012. dec. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

nekem is ez a problémám azóta jött elő mióta HDD-t cseréltek előtte semmi baj nem volt most van h böngészés közben görgetek le megáll majd felpörög nálam a ventilátor és megy tovább játszani nem is lehet nem tudom mi van vele...

Neked már megoldódott?

2013. márc. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
jah és nekem is 5742G-m van csak nekem i3-380m-EL!
2013. márc. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!