Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az a kérdésem hogy a windows...

Az a kérdésem hogy a windows 7 em nem eredeti és hogy lehetne megoldani?

Figyelt kérdés
nagyon kéne a válasz :(
2013. dec. 8. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Mit, hogy lehet megoldani???

Van kalóz Windows 7-ed, és?

Kiírod, berakod, telepíted.

2013. dec. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. Win7 telepítő+aktivátor.

2. Megveszed.(Ez a legálisabb verzió)

2013. dec. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Lajos54 ***** válasza:

A legegyszerűbb (és a legkorrektebb): meg kell venni...

Természetesen, mint szinte mindenre manapság, vannak erre is megoldások, de mivel az ilyen cselekedet tulajdonképpen törvénytelen, itt általában ilyen tippeket nem adunk.

De szerintem, ha mégis ilyenre szánod magad, használd a Google lehetőségeit, tucatjával lesznek találataid.

2013. dec. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
sajnos nem vehetem meg ( :( )
2013. dec. 10. 14:26
 5/6 A kérdező kommentje:
de máshogy nem lehet megoldani hogy eredeti legyen mert pl nemlehet hátteret sem beraknui :(
2013. dec. 10. 14:28
 6/6 Lajos54 ***** válasza:

"Eredeti" csak akkor lesz, ha megveszed. De vannak különféle buherált változatok, amik többé-kevésbé olyanok, mintha eredetiek lennének. Csak azokkal az a baj, hogy nem lehet tudni, mi van még bennük. Nem mindenki jóindulatú, ezt nem szabad elfelejteni.

Komoly tippeket itt ne várj, ez a fórum nem arról szól...

Ettől függetlenül ajánlom figyelmedbe a Google-t, szerintem biztosan találsz megoldást. Csak legyen komoly víruskeresőd is, mert sokan láttak már karón varjút... :)


(Egyébként az nem nagyon megy a fejembe, hogy -mint a te esetedben is: "sajnos nem tudom megvenni"- jut egy 100-200 ezer forintos számítógépre, de nem jut a szorosan hozzá tartozó operációs rendszerre. Az oprendszer ugyanolyan része a számítógépnek, mint egy hangkártya vagy a tápegység. Azt is bele kell kalkulálni az árba)

2013. dec. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!