Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Már egy ideje próbálkozom...

Már egy ideje próbálkozom kicsomagolni egy több zip fájlra bontott filmet, de nem jutok a végére, pedig egész nap ezt csináltam. Mi lehet a baj? Valaki segítsen kérem, már nagyon el vagyok keseredve!

Figyelt kérdés

WinRarral próbáltam kicsomagolni, ezt írja ki:

c:\Download\x.mp4.zip:Checksum error in c:\Download\x.mp4 The file is corrupt



2013. dec. 8. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy hibás a fájl, vagy hibásan lett letöltve..
2013. dec. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azt honnan tudhatom, hogy melyik fájlt kell újra letöltenem az öt közül? Mert ugye van négy .z0akárhány, meg egy .zip
2013. dec. 8. 19:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Inkább az egészet töltsd újra, vagy egy másik verzióját, az a biztos..
2013. dec. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A fájloknak - az utolsó kivételével - egyforma méretűeknek kell lenniük. Amelyik mérete eltér a többitől, azt töltsd le.
2013. dec. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt azért nem írtam - mert természetesnek tartottam -, hogy ha az utolsó kivételével minden fájl egyforma méretű, akkor az utolsót kell letölteni.
2013. dec. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megabyte-ra 100at ír az első négynél, de KBytera csak kettő egyezik. Van 6 KByte és 40 Kbyte eltérés . Az a baj, hogy dinamic az ip címem szerintem, és nem tudom így letölteni egy nap alatt a fos netemmel.... :(
2013. dec. 8. 20:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos mindenképpen le kell töltened a két fájlt, mert azokból adatok hiányoznak. És akkor derül csak ki, hogy az ötödik fájl sérült-e, mert ha a két fájl letöltése után se tudod kicsomagolni, akkor az ötödiket is le kell tölteni.
2013. dec. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!