Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A laptopom a bekapcsolás után...

A laptopom a bekapcsolás után a gyártója logóját megjeleníti és 7-et sípol. Mi a baj?

Figyelt kérdés

Innen nem képes továbbhaladni. Ezt addig csinálja, amíg ki nem kapcsolom. Mi lehet a baj és hogy oldhatnám meg? Pár hete volt szervízben, ahol az adaptert cserélték ki és eddig minden rendben is működött.


Az aksit, töltőt mindenféle kombinációban próbáltam, nem segített.


Ellőre is köszönöm a segítséget!



#bekapcsolás #7 sípolás
2013. dec. 11. 09:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, ez egy Dell inspiron n5110.
2013. dec. 11. 09:07
 2/6 anonim ***** válasza:
2013. dec. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez sajna nem jött be. :( Mondjuk lehet, hogy azért, mert csak akkor pittyeg, ha sokág nyomom a bekapcs gombot töltöttség nélkül, aztán ráadom az áramot és úgy engedem el. Az egyik fórumon olvastam. Enélkül csak szimplán nem lép tovább, de hangot nem ad ki.
2013. dec. 11. 10:30
 4/6 Pj0tr ***** válasza:

Nem írja ki, hogy melyik gombot nyomjad, hogy ne a logót lásd, hanem a rendes boot képernyőt? Esetlege taposd a del gombot, hátha a biosba be tud lépni. Ott meg lehet keresni, hogy nem mutassa a full sceen logót bootoláskor. Hátha valamit kiír.

A sok sípolás alacsony töltöttség mellett szerintem azt jelzi, hogy nem akar elindulni a gép, mert kevés a kakaó az aksiban.

2013. dec. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kiírja az F2, F12 lehetőségeket, de ott meg is áll a fejlődésben. A del-re sem reagál semmit.
2013. dec. 11. 11:27
 6/6 anonim válasza:
fáj neki a vastag pendrájv
2013. dec. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!