Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit vegyek figyelembe Tablet...

Nabilah kérdése:

Mit vegyek figyelembe Tablet vásárlásnál?

Figyelt kérdés
Kezdem úgy hogy NŐ vagyok. Tabletet kapok karácsonyra,azt kérték válasszam ki ami tetszik.....de nem tudom mi alapján kell dönteni.Az biztos hogy Asus márkát szeretnék,mert a laptomom is ez,és megvagyok vele elégedve.És a legkisebb méretet szeretném.....de mire figyeljek oda?
2013. dec. 11. 10:50
1 2
 1/12 Sajtból van a hold : ***** válasza:
A memória (RAM) mérete, a processzormagok száma és sebessége (GHz-ben), belső tárhely, GPU (bár ez talán neked annyira nem), mert gondolom nem a legjobb játékokon akarsz játszani. Az Android verziója is fontos, mert pl. a 4.1.0-ás már nagyon elavult. Mindjárt keresek egyet.
2013. dec. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Sajtból van a hold : ***** válasza:

Valamint a felbontás is számít.

Itt van egy példa: [link]

2013. dec. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen ezt már néztem....de azt mondták hogy 50ezer alatt ne vegyek....olyat vegyek ami már bővitett asusnak néztem a 85ezres változatát,de nem tudom mi a különbség....Meg hogy telefonálni akarok e vagy csak netezni....Olyan nincs ami feltöltös? Csak wifiset nem akarok.
2013. dec. 11. 11:08
 4/12 Sajtból van a hold : ***** válasza:

Akkor vedd ezt: [link]

Ez is nagyon jó, teljesítménnyel nem lesz bajod, 3G képes is.

2013. dec. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Valami olcsót. A te hozzáértéseddel minek költeni rá? Nyilvánvalóan nem fogod kihasználni a hardwaret az utolsó bitig, hiszen azt se tudod, hogy azt eszik vagy isszák.


Netezni, pötyögni, aknakeresőzni egy 12 ezres tablet is kiválóan alkalmas.

2013. dec. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A 12ezrest vedd meg magadnak.....és ha valamit nem tudsz,mint ahogy azt sem hogy én mire szeretném használni....akkor tartsd meg a véleményed...Köszi
2013. dec. 11. 11:39
 7/12 A kérdező kommentje:
Sajtból van a hold....De az csak wifis...nem?
2013. dec. 11. 11:39
 8/12 Sajtból van a hold : ***** válasza:
Nem.
2013. dec. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Na és mire szeretnéd használni a "nem csak wifis", "mindenképpen ASUS mert laptopban bevált" tabletedet?
2013. dec. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Sajtból van a hold : ***** válasza:
Ne kötekedj már, ha neki az kell és van rá pénzük, had vegye/vegyék meg. Lehet, hogy tényleg nem fogja kihasználni, de 3G-s Asus nincs olcsóbban, gondolom netezni szeretne legfőképpen, nem csak otthon.
2013. dec. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!