Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Következő generációs konzol...

Következő generációs konzol vagy gamer pc?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon elgondolkoztam melyik éri meg jobban de őszintén szólva, nem tudom.340 ezerért összeállítottam egy gamer pc-t nagyon tetszik meg minden de lehet egy PS4-el jobban járnék. Mert ha konzol mindenképpen azt választanám.De a lényeg, hogy arra kérlek titeket, hogy írjatok minnél

többen nektek melyik tetszik jobban.Előre is köszi!


Üdv:

Skatory



2013. dec. 14. 11:07
 1/3 miért.én? ***** válasza:
A konzolok hardverei mindig is korlátok közé voltak/vannak szorítva, hiszen ott nem lehet cserélgetni a lényeges összetevőket, mivel a legelső szériában kiadott konzoloknak is ugyanazon a szinten kell futtatnia a legújabb szoftvereket, mint az 5-6 évvel később megjelenő társainak. Így viszont a fejlesztők rá vannak kényszerítve azok maximális kihasználására. De, mivel a lényegi összetevők gyakorlatilag megegyeznek, ezért meglehetősen könnyebb dolguk van programozás terén(nem kell számításba venniük a különböző hardverek erősebb-gyengébb összeállításnak kompatibilitásából adódó hiányosságokat, ütközéseket). Ezért van az, hogy egy konzol képes felvenni, a kesztyűt, egy jóval újabb pc-vel szemben is, dacára a gyengébb(régebbi) összetevőinek. A másik dolog, pedig az exkluzív címek, amik soha nem jelennek meg Pc-re, de ugyan-ez elmondható fordítva is. (Pl. csak a Forza, Halo, Gears of War sorozatok miatt vettem meg az x360-at anno.)
2013. dec. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ!


Igazából azért gondolkoztam el a ps4-en mert youtobe-on néztem egy bf4 grafikai tesztet és ps4-en szebb volt mint pc ultrán, és a konzolt olcsóbban ki lehetne hozni. Bár ha beleszámítjuk a közel 20.000 ft-os játékokat egy idő után ugyan ott tartunk. De még mindig nem tudom melyik legyen :(

2013. dec. 14. 12:46
 3/3 anonim ***** válasza:
2013. dec. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!