Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudok rendszergazdaként...

Hogyan tudok rendszergazdaként megnyitni valamit?

Figyelt kérdés

Az egyik játék fájjában szeretném átírni a játszható évszámot, de mikor el akarom menteni azt írja, hogy "A hozzáférés megtagadva"


Nem értem miért csinálja, mert újratelepítés előtt engedte menteni.


Van valami, amivel rendszergazdaként meg lehet nitni vagy menteni?



2013. dec. 16. 01:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy az a baja, hogy csak rendszergazdaként szerkesztheted, bár előfordulhat. De ha ez a baja, akkor szerintem a legegyszerűbb ha eleve rendszergazdaként jelentkezel be a windowsba.

De szerintem azért nem engedi a hozzáférést, mert valami használja a fájlt.

Egyébként milyen fájl az?

2013. dec. 16. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vagy írásvédett alapból
2013. dec. 16. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 coopper ***** válasza:

Szia.


Win7-ben két mappa alapértelmezetten irásvédett (még akkor is ha rendszergazdaként vagy bejelentkezve) :


C:\Windows

C:\Program Files (64 bites windows esetén a Program Files x86-is)


Ha a fenti mappákba szeretnéd lementeni az átirás után a fájlt (nagy valószinűség szerint ez áll fent) akkor :


1. Inditsd rendszergazdaként a szerkesztő programot - jobb egér gomb a programon és futtatás rendszergazdaként


vagy


2. Húzd le az UAC-t : [link]


Sok sikert.

Üdv.

2013. dec. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sikerült. Rendszergazdaként kellett futtatni a notepadot. Egyébként egy .lua kiterjesztésű file volt.
2013. dec. 16. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!