Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy külső merevlemezem....

Van egy külső merevlemezem. Xp-n rendesen működik de Win7-el csak Total Commanderben tudom megnyitni és látani rajta az adatokat ha rendszergazdaként lépek be Total-ba. Miért van ez? Hogy tudom megoldani?

Figyelt kérdés
Így teljesen használhatatlan mert futtatni nem tudok róla semmit. Win7 azt írja ki ha simán rá kattintok hogy nem elérhető. Jó volna ha úgy tudnám megoldani hogy ne vesszenek el róla az adatok mert majdnem 1TB van rajta.
2010. nov. 7. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
hozzá kellene adni a jogosultságokat... Tulajdonságok/biztonság -> hozzáadás -> Mindenki -> OK -> teljes hozzáférés bepipál -> OK
2010. nov. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos ez nem segített. Végigment a folyamat de ugyan olyan maradt. Azt írja hogy NTFS a partíció a sajátgépben. Nem lehet hogy az a baj hogy xp-ben volt megformázva de Win7-el nem működik. De már ez a probléma többször is előjött de akkor mindig megtudtam csinálni. Most nem tudom mi lehet.
2010. nov. 8. 21:30
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem a lemezkezelőben(START->SZÁMÍTÓGÉPEN JOBBKLIKK->KEZELÉS->LEMEZKEZELŐ)adj másik betűjelet neki(jobb klikk a lemez mellett lévő izén, xp-n kék a teteje, Meghajtóbetűjel és elérési út módosítása...)
2010. nov. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!