Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Érdemes a PCX-ről rendelni...

Érdemes a PCX-ről rendelni komplett PC-t? Korrektül kiszállítják és csomagolják az alkatrészek tartozékait stb? Van vkinek tapasztalata velük?

Figyelt kérdés

2013. dec. 16. 18:32
 1/6 Spector9 válasza:
Én tőlük rendeltem külső merevlemezt, pendrive-ot, meg microSD-t. Teljesen rendben volt csomagolva, 2 nap után már ki is hozták. Én teljesen meg voltam vele elégedve :)
2013. dec. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ezt a oldalt nem ismerem, de amit ismerek, az a computerimperium, na az nem ér semmit. Ha teheted, te magad rakd össze, vagy rakasd össze valaki hozzáértővel, ingyen.
2013. dec. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én raktam össze és válogattam ki az alkatrészeket úgyhogy minden stimmel, de kitudja.. össze is tudnám szerelni, de nem szeretnék itthon kontárkodni meg babrálni vele ink kifizetem szakembernek az összerakást, hogy mire megjön pöccre induljon is. :D Csak nem tudom mennyire dolgoznak jól. Kissé szkeptikus vagyok az internetes rendelésekkel kapcsolatban.. 1-2x rendeltem kisebb értékben, de nagy tételben még soha ezért szeretnék biztosra menni.
2013. dec. 16. 18:54
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen az impremiumot én is néztem... aránytalan árban vannak össze rakva a gépek meg szarok is sztem. :D Az egyik gépnél GTX 650 van benne 35e... opcióként ehelyett GTX 660 45e...lehet, HA! + 23.000 Ft-t ráfizetsz... Jó üzlet... És sima verzió nem Ti...
2013. dec. 16. 18:59
 5/6 anonim ***** válasza:
2013. dec. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha szerencséd van, és nem kell garanciáztatni, és fontos hogy spórolj párszáz forintot (ennél a cégnél sokkal megbízhatóbb, de még mindig olcsó boltok áraihoz képest) akkor vásárolj ott.

De imádkozz, hogy semmi ne romoljon el, mert ha elromlik, akkor game over, a garanciáztatás rémálom. Lásd a népszerűbb IT-s fórumok "soha többet PCX" és hasonló című témáit.

2013. dec. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!