Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Billentyűzet játék közbeni...

Billentyűzet játék közbeni akadása? Miért?

Figyelt kérdés

Szóval az lenne a problémám hogy a billentyűzetem minden játék közben 1-2-3mp es késést produkál. Gép teljesítménye megvan a játékokhoz. Ezeket próbáltam:TesMorrowind,Tes:Oblivion,Crashday,Mount And Blade Warband

Ha nem játszom hanem a windows-ban vagyok semmi akadást nem produkál.

más billentyűvel nem próbáltam még mivel nincs de valószínűleg 1-2 napon belül lesz.

Windows XP SP2

Mezei Genuis 3000ft os billentyű PS/2

USB Egér ami nem akad a játékok közben / és a játékok sem akadnak



2013. dec. 20. 13:09
 1/6 anonim válasza:

Először is mindenképp frissíts az SP3-ra.

Start / Beállítások / Vezérlőpult / Automatikus frissítések

Ott alul lesz egy link hogy frissítések telepítées a Windows update webhelyről. Azt nyomd meg. Egy darabig fog keresgélni, aztán kiad egy listát, azt mind telepítsd fel. Aztán újraindít.

Abillenytyűzet elsőszámú ellensége a kosz. Porszívózd ki finoman. Ha ez se használ, valamilyen beállításod nem jó és az késlelteti.

2013. dec. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Billentyűzeted nem megfelelő! Tipp példul:

www.cedrus.hu -> Logic Billentyűzet+Egér Kit -

Gaming LKM-200 (extra "gamer" gombok; USB; fekete;

optikai egér; angol) 2 év gari...

2013. dec. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igazából nem eredeti a windowsom szóval sp3 frissítés kilőve,

Kiporszívóztam,tisztogattam nemhatott.

Valószínű valami beállítás probléma lehet mivel csak a játékokban csinálja ezt...

Billentyűvel nemvalószínű hogy gond lehet mivel alapból a Windowsban nem "akad" csak a játékokban...

2013. dec. 27. 20:20
 4/6 A kérdező kommentje:

Újratelepítettem a Számítógépet,ez sem hatott

Backup Ghost-al sem volt jó.

( Kipróbáltam még 1 játékot is hátha ezekkel van baja (sims2)

ugyan úgy megmaradt a hiba bár az egér nem akadt egyáltalán ottsem

2013. dec. 27. 20:22
 5/6 A kérdező kommentje:
Sikerült SP3 ra frissíteni. DE viszont semmi hang nincs nem ismeri fel a fejhallgatót,fülhallgatót,és a hangfalakat sem. Mi a probléma?
2013. dec. 27. 22:03
 6/6 A kérdező kommentje:
Teljesen újra telepítettem a gépet. nemtettem fel a DirectX újabb verzióját és azóta nem csinálja ezt. sikerült megoldani de azért nagyon köszönöm hogy segíteni próbáltatok mindkettőtöknek megy +1
2013. dec. 27. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!