Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Optikai egység / Író fontos...

Xierah kérdése:

Optikai egység / Író fontos egy számítógépbe?

Figyelt kérdés
Alapból van a gépben CD olvasó? Én pendrivera teszek mindent, de ha pl játékot akarok feltelepíteni, mert ad egy haverom, és nincs a gépben optikai egység akkor nem is lehet berakni a CD-t a gépbe? Elnézést ha ennyire érthetetlen lenne a kérdés, csak este van és én nem annyira értem ezt a témát. Szóval fontos a gépbe optika egység / író? Az nélkül nem lehet felpakolni a gépre semmit CDről, nem olvassa be?

2013. dec. 21. 00:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Megy nelkule a gep, de diszket olvasni nem lesz kepes, hiszen oda raknad be a cd-t/dvd-t.
2013. dec. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

CD-DVD-ről semmit.


Viszont ma már nem fontos, hiszen létezik internet, pendrive, külső merevlemez, külső DVD-olvasó, hálózat.

2013. dec. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az attól függ, milyenek a szokásaid, nem feltétlenül szükséges, minden megoldható anélkül is. Nekem pld feltétlenül kell, mert mindent lemezre is mentek, de sok fiatal már egyáltalán nem használ se CD-t, se DVD-t!
2013. dec. 21. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat :)
2013. dec. 21. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!