Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért búg a gépem?

Miért búg a gépem?

Figyelt kérdés

Nem tudom búgás e, annyit tudok, hogy nagy a hangja folyamatosan.

Eddig nem volt semmi baj, ezen a napon még jó is volt, kikapcsoltam, most kapcsoltam be, és ezt tapasztaltam.

Segítsetek.



2013. dec. 21. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Szét kellene szedni a masinát és hallgatózni, az a biztos. Ha tippelnem kellene talán ventilátorokra gyanakodnék először. Kapásból egy teljes takarítással kezdeném a processzor és a táp ventilátoránál, valamint ha van máshol ventilátor, akkor ott is. Ez természetesen nem minden esetben segít, lehet akár csapágyas is valamelyik venti, ilyenkor csere. Lehet akár, az is, hogy rosszul áll a ház és be tud rezonálni szintén a ventiktől, ebben az esetben a ház megmozgatása nálam bevált megoldás :D
2013. dec. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, kicsit megmozgattam, de nem nagyon hatott.

Osztálytársamnak is búgott, belerugott egy akkorát, azt hittem, nem indul be többet, és elállt a búgás. :)

2013. dec. 21. 15:18
 3/3 Gábor_79 ***** válasza:
Igen, nálam is hasonló a helyzet. Így télire megengedhetem, hogy a CPU, a tápegység is passzívan üzemel, erre föl kettő venti van a gépemben 120 + 140-es. Vagy azok vagy valamelyik vinchester adja át a rezonanciát, de megbolondukok az egész napi monoton mély zúgástól. Az egész tiszta, nincs két hónapja, hogy használom ezt a felállást. Próbálgattam, ha a ház vízszintjén változtatok, akkor megszűnik a zaj. Nemtudom, esetleg a csapágyak máshogy álltak be, mert a régi 10 ezres házzal ilyen nem volt.
2013. dec. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!