Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Normális-e az ha az ugyanahhoz...

Normális-e az ha az ugyanahhoz a modemhez csatlakozó gépen valaki torrentel tölt valamit, és akkor az én netem sebessége tizedére csökken?

Figyelt kérdés

Egyik online játékban 40pingről felmegy 300ra, 10x annyi idő kell egy honlap betöltéséhez stb...

Nem lehetne csinálni valakit? Hogy lefoglalom az internet x részét? Tehát, hogy nekem ennyi sebesség jusson a többi eszköz meg osztozik a maradékon?

Vagy valahogy csökkenteni a modem sugárzásának a hatókörét?


2013. dec. 21. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Routerben kapcsold be a qos-t ha van rá lehetőséged.
2013. dec. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

igen lehetséges, mivel 10× több kapcsolatot tart fent mint te.

Ahogy előttem is írta, QoS -al korlátozd.

2013. dec. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt hogyan kell, ha megkérdezhetem?:D
2013. dec. 21. 19:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt úgy kell, hogy belépsz a routered amin felületére, fixálod az IP címeket, és be állítod a sebesség korlátokat.

Ennél részletesebben csak a router típusának és képességeinek ismeretében tudunk mondani.

Általában nem nehéz, és a manualba is benne van.

2013. dec. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Speedtouch a router

Megtaláltam, ki volt pipálva a QoS, kapcsoljam ki, vagy így jó?

2013. dec. 21. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!