Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy Intel Core I5-4670k...

B.Pisti17 kérdése:

Egy Intel Core I5-4670k procihoz melyik alaplapot, videokártyát és hűtőt vegyem meg? Nagyrészt játékra használnám (Pl: Battlefield 4, Assassin's creed 4, stb. ), és azért olcsóbban akarok kijönni. Ezt a procit veszem meg.

Figyelt kérdés

Az alaplapot meg videokártyát kinéztem, de nem vagyok biztos benne hogy jó csapat lennének.

Alaplap: Asus B85M-G [link]

Videokártya: Gigabyte GTX760 4GB DDR5 GV-N760OC-4GD [link]

Meg nem tudom hogy egy Asus alaplap és egy Gigabyte videokártya milyen páros lenne.

Alaplapnál maximum 30-35 ezerig megyek el. Videokártyánál a most megemlített áráig.

Csak mindenképpen olyan gépet akarok összehozni, amiben a proci, az alaplap és a videokártya is jól bírják egymást, és minden mai és későbbi játékot eléggé jól vigyen.


2013. dec. 22. 04:32
 1/2 Gábor_79 ***** válasza:
Szorzózármentes processzorhoz Z-87 alaplap dukálna. Azzal tudod csak húzni ugyanis. A videókártyák már igencsak kompatibilisek egymással, a lapokkal is, szóval azzal nincs gond.
2013. dec. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ :)
2013. dec. 22. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!