Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Battlefield 2-ben föltelepítet...

Battlefield 2-ben föltelepítettem az 1.5ös patchet (előtte az 1.4et is) és amikor multizni akarok akkor azt írja ki hogy your CD code is invalid. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Egyébként a statomat se számolja és igen,eredeti CD
2013. jún. 13. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Más nem használta a lemezt? Mert szerintem okozhat ilyet, ha kölcsönadtad valakinek, aki feltelepítette a kóddal.
2013. jún. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát egy haveromtól kaptam kölcsön és ő is játszott vele.Akkor biztos ez lehet a hiba.De akkor ezt miért csinálja?
2013. jún. 15. 07:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert multiban minden játékoshoz kapcsol egy egyedi kódot, és ez lenne a telepítőkód. Kölcsönadta, így single-ben tudsz csak játszani a játékkal. Ha megveszed, a saját kódoddal már te is tudsz multizni. (de ehhez elengedhetetlen, hogy bontatlan verziót vásárolj, ne használtat) Még Magyarországon is kapni néhány helyen 2 ezer forint körül. Megéri a pénzt, még online shopból szállítási díjjal is.
2013. jún. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az alap verzióval tudok multizni,csak semmit nem számol benne.Lehet akkor hogy megveszem a játékot.Kösz a segítséget!
2013. jún. 16. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!