Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Újratelepítettem a gépemet és...

Újratelepítettem a gépemet és a telepítés közben formáztam a C:-t és a D:-t is. De most nem akarja elfogadni a termékkulcsot miért? Megint újra kell telepítenem formázás nélkül?

Figyelt kérdés

2013. dec. 25. 09:32
1 2
 1/11 anonim válasza:
Eredeti a win.?
2013. dec. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Honnan van a termékkulcs?
2013. dec. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem eredeti internetről van de már egyszer feltelepítettem ugyan ezzel a CD-vel de akkor nem formáztam és helyreállt a termékkulcs elfogadta. De most nem akarja. És a termék kulcs az az internetről van, meg van amit leszedtem jegyzet tönben van egy csomó .
2013. dec. 25. 09:51
 4/11 anonim ***** válasza:

Akkor miért csodálkozol???



Egy netről szedett termékkulcs hamar "feketelistára" kerülhet mert többen használják és onnantól kezdve nem fogja elfogadni a géped. ennyi. Kuka.

Használj loadert...

2013. dec. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mi az a loader? És nem tudtok segíteni mert nem a formázás miatt nem fogadja el? Mert előtte elfogadta de most meg nem
2013. dec. 25. 09:57
 6/11 anonim ***** válasza:

Előtte elfogadta, azóta illegális lett a kulcs, nem tudom mi nem érthető...


Google - loader....

2013. dec. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Letöltesz egy loader progit ami valószínű tömörítve lesz azt kicsomagolod elindítod katt az instal gombra ujraindítasz és már eredeti is a win.Fontos hogy vírusirtó még akkor ne legyen a gépen mert az nem fogja engedni futni.
2013. dec. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mi lehet a baj letöltöttem többször is ezt a loadert de nem tudja megnyitni a tömörített fájlt. miért?
2013. dec. 25. 14:36
 9/11 anonim ***** válasza:

Hibaüzenet?

Fájl kiterjesztése?

2013. dec. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
milyen formátumban van ?
2013. dec. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!