Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Apple macbook vélemény? Az...

R-chee96 kérdése:

Apple macbook vélemény? Az igaz, hogy az apple cuccoknál nem kell félni a vírusoktól?

Figyelt kérdés

2013. dec. 26. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Az igaz, hogy Mac OS X-re kevesebb vírus van, mert a legtöbb keyloggernek és RAT-nek szüksége van a .NET Frameworkre.


Egyébként Windows-on sem kell félni a vírusoktól... nem kell megnyitni random .exéket és lekell tiltani a Java-t a böngészőben (java drive by miatt).


Kb 7 éve nincs vírusirtóm, csak tűzfalam, és egyszer nem volt vírusom, pedig sokat töltök le például a TPB-ről.

2013. dec. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jó cucc nagyon a MacBook, sokáig bírja az aksija, gyors és nem fagy le. Az OP-rendszerrel én nem vagyok kibékülve, szerintem vannak benne értelmetlen baromságok. Plusz meggyőződésem hogy bármilyen jó is, túl van árazva a kütyü, annyit nem ér mint amennyibe kerül (az átlagfelhasználónak legalábbis).


Nekem a céges laptop-om egy MacBook Pro amit így hogy ingyen kaptam természetesen nagyon élvezek, de ha nekem kellett volna kifizetnem akkor tuti hogy nem Apple-t választok.

2013. dec. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom
2013. dec. 26. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!