Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Táblagép lefagyás megszokott...

Táblagép lefagyás megszokott probléma?

Figyelt kérdés

Új táblagépet kaptam, egy Concorde Slim Tabot. Gyors, szép képe van, de egyes alkalmazásoknál lefagy, pl. Hír24, Nők Lapja Café. A férjem Overmax Solution készülékénél ilyen soha nem fordult elő. Holnap még vissza tudnám cserélni, de kérdés, hogy egy másik készülékkel nem ugyanez lesz a helyzet.

Becseréljem másik készülékre, esetleg másik márkára?(Ráfizetni nem szeretnék, 50 ezer forint volt, az Extreme Digitalnál vette a férjem.)



2013. dec. 27. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Öhömm.... "Táblagép lefagyás megszokott probléma" ---> "A férjem Overmax Solution készülékénél ilyen soha nem fordult elő" - akkor szerinted megszokott probléma? :) nem normális, és nem is megszokott, de erre a posztod alapján te is rájöttél. Néhány háttér alkalmazást, ami nem gyári, állíts le, + nézd meg mennyi memóriád szabad. Ha kevés a memória, hajlamos fagyni a gép
2013. dec. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

e hogy dzsanázza a csaj a témát-e

ez már igen

2013. dec. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, csere lesz holnap... (A memória nem lehet az ok, mert 2 giga a RAM, és 16 giga a belső kártya, pár alkalmazást töltöttem csak le.)
2013. dec. 27. 19:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem modell hiba, hanem készülék hiba, ennyire nem b.... el a Concorde ezt a tabletet, nem jellemző rájuk ilyen árkategóriában!
2013. dec. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát... végül nem vittem vissza... mert barátok infója szerint a legjobb gépet is lehet akasztani, persze nem mindegy, hogy milyen gyakran, és milyen lépésnél akad ki... én töröltem a 2 alkalmazást, aminél lefagyott, fél éjszaka, és tegnap

majd egész nap használtam, nyúztam

rendesen, egyszer sem fagyott le...

mellesleg öcsém is Concorde tabot

kapott, csak ő a 10est, az is jól

működik... BÚÉK Mindenkinek!

2013. dec. 29. 05:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!