Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudom állítani a...

Miért nem tudom állítani a fényerőt?

Figyelt kérdés

Van egy ilyen notebook-om [link]


Nem tudom beállítani a fényerejét, most maximumon van, de nem reagál semmire sem. Billentyűn nekem az f2,f3-mmal lehet állítani, de nem változik semmit. A vezérlőpultban sem tudom állítani. Ma lett újrarakva a win 8, elötte jó volt.


2013. dec. 28. 00:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Telepítsd fel ezt:

[link]

2013. dec. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Felraktam de nem megy, pedig ujra is indítottam.
2013. dec. 28. 00:33
 3/5 anonim ***** válasza:

akkor valami illesztőrogram még hiányzik róla.

Nézd meg a hp oldalán, hogy miket nem tettél még fel esetleg.

2013. dec. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy nem nagyon vágom melyek ezek a programok. Pc boltban tették ujra. Nem ír semmit arról hogy melyik program vezérli ezeket (HP oldalán) De eddig ezek vannak fent.


[link]

2013. dec. 28. 15:14
 5/5 A kérdező kommentje:
Na sikerűlt!!! :D Másik videokártya drivert tettek fel nekem a pc boltban, és én meg szerencsére elraktam a gyári cuccait, feltette, újraindult és működik a fényerő szabályozása. De köszi a segítséget. :D Buék!!
2013. dec. 28. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!