Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nincsen olyan képnézegető,...

Nincsen olyan képnézegető, amiben lépkedve gyorsbillentyűkkel rögtön lehet fényerőt és kontrasztot állítani?

Figyelt kérdés

ami a leggyakoribb utómunka, és nem kell külön megnyitni a képeket egy lassan feljövő Ps vagy Gimp vagy más nagyágyúval, ott menüből kiválasztani, két csúszkát állítgatni, majd elmeneteni és többször leokézni?

ami kicsit hosszú, főleg ha több száz képpel kell megcsinálni, és eléggé idegőlő



2013. dec. 17. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Ingyenesben Irfanview, fizetősben Lightroom 5. Mindkettőben lehet egyesével is, de lehet úgy is, hogy összerakod a sötéteket és azokon végignyomod tömegesen, utána a világosokat és azokon is tömegesen. Nem értem ám a feladatot teljesen, nekem vagy mind sötét (és akkor 200 képen +0.5 egységesen, ez pár gombnyomás) vagy mind világos, ha helyesen exponáltam, ezt képenként nem kell állítgatni.

Ha kérdésed van a tömeges módosításra bármelyik proginál, írj.

2013. dec. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nekem OSX-re kéne sajnos!
2013. dec. 18. 12:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor Lightroom. Kötegelt feldolgozásra szerintem messze a legjobb, ráadásul tudod szinkronizálni az elvégzett módosításokat más képekkel stb...
2013. dec. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jó lenne valami ingyenes, ráadásul minél egyszerűbb, ahogy írtam. Nekem csak elég lenne fényesség és kontraszt.
2013. dec. 18. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!