Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Samsung galaxy s4-ről hogyan...

Samsung galaxy s4-ről hogyan lehet véglegesen törölni képeket, zenéket?

Figyelt kérdés
2 héttel ezelőtt vásároltam az említett telefont, és az lenne a problémám, hogy adott médiafájlokat pl a képeket hiába törlöm ki, azok mindig vissza jönnek. Valaki esetleg tudja a megoldást erre a problémára?
2013. dec. 28. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Érdekes, én karácsonyra kaptam S4-et, de eddig nem volt vele ilyen problémám: sosem jött vissza az, amit már töröltem. :s


Azt tanácsolom, ha végképp nem boldogulsz vele, csatlakoztasd számítógépre, nyisd meg külső meghajtóként, és töröld ott. Úgy már mindenképp sikerülnie kell szerintem.

2013. dec. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már próbáltam, de úgy is vissza jött minden.
2013. dec. 28. 12:09
 3/4 anonim válasza:

Nekem Samsung Galaxy Mini2-m van, annál is ugyanez a probléma. Amikor még megkaptam, egy ideig jó volt (bár akkor meg más bajai voltak..), viszont már hónapok óta ugyanez van. Egyszer valahogy sikerült kitörölni képeket úgy, hogy ne jöjjenek vissza, de megint nem hagyja.

És kiírja hogy megtelt a memória, mindig amikor úgy dönt magától, hogy visszavarázsolja a képeket.

2014. ápr. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet olyat törölté amit nem szabadna de a telcsi megengedi de pár nap mulva vissza jön

vidd el szervizbe

2014. ápr. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!