Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 3 hónapja regisztráltam egy...

3 hónapja regisztráltam egy fizetős oldalra. Eddig nem küldtek számát. Lehet-e ebből károm?

Figyelt kérdés
Nem adtam meg semmilyen adatot magamról az oldalról. Nem töröltek le az oldalról hiába nem használom. Nem tudják a bankkártyaszámomat, a telefonszámomat, a nevemet, és a lakcímemet sem.
2013. dec. 29. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:

"Nem tudják a bankkártyaszámomat, a telefonszámomat, a nevemet, és a lakcímemet sem."


Innen azért logikusan következik a válasz. (Segítek: a mondat első szava.)

2013. dec. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés már rengetegszer fel lett téve ezen az oldalon:

[link]


Addig, amíg:

- nem adtál meg személyes adatokat (nevet, címet, születési időt), bankkártyaszámot

- nem vettél igénybe fizetős szolgáltatást (nem is tudtál volna, hisz nem adtál meg semmilyen bankszámlaszámot, vagy címet, ahova számlát küldhettek volna, vagy nevet, amire a számla kiállítódott volna)

- nem küldtek számlát

addig nem lehet gondod

2013. dec. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos el kell hogy keserítselek de lehet károd ebből. Nálam is ez volt. Ilyenkor felkeresik az internetszolgáltatódat és majd valamelyik hónapban az oldal használati díját a büntetést plusz a hvhb összegét megküldik a számlával.
2013. dec. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"oldal használati díját a büntetést plusz a hvhb összegét megküldik a számlával."


Az érdekes volna! És még is kinek a nevére címzik a számlát. Az öttagú család melyik tagja használta épp akkor a gépet? Ez az IP-ből nem derül ki és a szolgáltató NEM adja ki holmi akármilyen cégeknek, csak is bírósági határozatra a rendőrség kérheti ki az adatokat bűncselekmény kapcsán ás hát ez közel sem az.


Ha veletek így történt akkor átvágtak...

2013. dec. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most akor lehet bajom? A harmadik válaszoló megijesztett.
2013. dec. 29. 20:29
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
hvhb= hülye vagy ha beveszed
2013. dec. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó nem értem minek kell ilyenben hülyéskedni. Ment a piros kéz.
2013. dec. 29. 21:25
 8/8 anonim ***** válasza:
89%
Az internet használatot is feltételekhez kötném, akkor ilyet meg se kérdeznének na ezért hülyéskedtem.
2013. dec. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!