Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet-e bármi gondom abból...

Lehet-e bármi gondom abból hogy egy külföldi fizetős oldalra regisztráltam? Azért mert regiztem egy ilyen oldalra még nem kérhetnek pénzt ugye?

Figyelt kérdés
Azt hittem hogy ingyenes az oldal, de később kiderült hogy nem. Csak az email címemet és a felhasználónevemet tudják. Nem tudom magamat törölni az oldalról. Az oldalon nem tudok megnézni semmit. A szerződésbe nincs olyan leírva hogy a regisztrációért fizetni kellene.
2013. dec. 14. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem fizettél, utólag ennyi adatból nem fogják tudni behajtani.
2013. dec. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés rengetegszer szerepelt már itt, a Gyakori Kérdéseken:

[link]


Addig, amíg:

- nem adtál meg személyes adatokat (nevet, címet, születési időt), bankkártyaszámot

- nem vettél igénybe fizetős szolgáltatást

- nem küldtek számlát

addig nem lehet gondod

2013. dec. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem vettem igénybe fizetős szolgáltatást csak regisztráltam az oldalon. Születési évet meg kellett adni, de én hamis adatot adtam meg. Lakcímet, telefonszámot nem adtam meg. Bankszámlaszámot meg végképp nem.
2013. dec. 14. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!