Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Acer Aspire V3-571G Limited...

AspireV3 kérdése:

Acer Aspire V3-571G Limited Gamer Edition. Dupla videokartya?!

Figyelt kérdés
Van egy Aspire V3-571G laptopom amibe talalhato egy Intel(R) HD Graphics 4000 illetve egy NVIDIA GeForce GT 630M. A napokba elvittem a gepet szervizbe (rendszer ujratelepites) es a boltos az integralt videokartyamat telepitette fel, mar pedig en az Nvidia-t szeretnem hasznalni, erosebb es gondolom hasznosabb is... de nem igazan ertek ezeknek a munkamenetehez. A problemam mar ott kezdodik hogy honnan is szerezzem be az Nvidia videokartyam driveret?! Sok helyen keresgeltem de nem talaltam (nem voltam kitarto) a masik kerdesem pedig az lenne hogy ha sikerul fel telepitenem majd akkor hogyan tudom beallitani hogy azt is hasznalja?

2013. dec. 30. 23:22
 1/5 asdelmagad666 ***** válasza:
a hivatalos oldalról szedd le a drivert és a biosban állítsd be hogy azt használja
2013. dec. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha az Intel már kevésnek bizonyul akkor automatikusan átvált a gép az nVidia kártyára.


A drivert innen szedd le: [link]

2013. dec. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen nezegettem ott meg is lett de viszont nem tudtam letolteni, eleg vicces de nem talaltam a letoltes gombot :))
2013. dec. 30. 23:38
 4/5 A kérdező kommentje:
koszonom a linket mar toltom is lefele remelem nem lesz problema vele! (Y)
2013. dec. 30. 23:44
 5/5 A kérdező kommentje:
Sikeresen feltelepitettem elvileg, de semmi valtozas... Bioshoz nem nagyon ertek. Amugy a talacan se latok semmi nvidia vezerlopultot, illetve akkor se ha jobb klikkelek. Csak a masik videokartya tulajdonsagai vannak ott..
2014. jan. 5. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!