Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni?

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Tudna nekem valaki ajánlani egy olyan iskolát ahol nem kell 10 osztály, és le tudnám tenni a számítógép szerelői és karbantartói végzettséget? ( 8 általánosom van )

2013. dec. 31. 01:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy ilyen végzettség létezik? Én még nem hallottam róla. Egyébként ha a géphez értesz, akkor hülye nem lehetsz, és felnőttképzésben 2 év alatt meg lehet csinálni egy érettségit. Utána meg ott tanulsz, ahol akarsz, és persze ahová bejutsz.
2013. dec. 31. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, de csak számítógép szerelő, -karbantartó és nem "rendszer karbantartó"! azaz kifújod a gépet kompresszorral, de belenyúlni rendszerbe nem tanítanak meg általában. az két külön szakma. A sztg. szerelőihez elég a 8 általános, de az 33-as szakma (elhelyezkedésnél nem veszik figyelembe a munkáltatok ált. az okj-s papírt amit ad, nem mész vele többre mint a 8 általánossal, csakis akkor éri meg ha hobby szinten nem boldogulsz a nagyon alap dolgokkal és meg akarod tanulni.) Szerintem pénz kidobás, de tessék én személy szerint ezt ajánlanám:, távoktatásban egész jó iskola (és az ilyen képzés annak akinek csak a 8 van most állami és alapítványi szinten támogatott náluk, csak vizsgadíj amit fizetned kell, az oktatást nem!):

[link]

viszont szakmában elhelyezkedni azzal a papírral amit ad nem nagyon tudsz...

2013. dec. 31. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!