Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Most nagy baja lehet a gepemne...

Most nagy baja lehet a gepemnek!? Többi lent

Figyelt kérdés
Na az van egy ideje sokszor hozta be kék halalt nem is merte fel a hdd-t.Na a tegnapi nap be akartam kapcsolni a gepet és az elején rendesen ment kiirta az alaplapom nevet logojat utana fekete lett a képernyő és 1db csik vilog tovab nem megy be megyek a biosba az idő elment datumal együtt ujra akartam huzni ra megek dvd-ről bootoljon ezmeg van ujra inditom és ki hozzza hogy nyomjon meg egy gombot hogy dvdrol bootoljon. es ugyan az csak most nincs csik csak fekete kep 3db cd vel probaltam a vinyo biztos hogy jo mert masik gepen le tutam formazni ... de most elojott meg egy hiba ha bekapcsolom a gepet csak villog a monitor es fekete kep .. koszi elore is a segitseget

2013. dec. 31. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Vidd el hozzáértőhöz. Ne akard megcsinálni, mert nem fog sikerülni.
2013. dec. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nincs arra 5000-rem hogy csak megnézze

.

2013. dec. 31. 13:50
 3/3 anonim ***** válasza:
2013. dec. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!