Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Honnan tudnám a legújabb...

Honnan tudnám a legújabb driver-eket letölteni ehhez a laptophoz? (lent leírás)

Figyelt kérdés

Nem rég vettem újonnan egy Toshiba SATELLITE C55-A-127-es laptopot de úgy, hogy nem volt rajta semmilyen operációs rendszer telepítve. Ezt megoldottam, most már van rajta Windows 7 és egy link kéne ahol le tudnám tölteni a laptop legújabb driver-eit! (a Toshiba hivatalos oldalán már néztem de ott nincs ilyen fajta laptop feljegyezve...)

A válaszokat előre is köszönöm :)



2013. dec. 31. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Googleban nézted?

"Toshiba SATELLITE C55-A-127 driver" 1. találat?

2013. dec. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2013. dec. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ugyan ezt az oldalt én is megtaláltam, de amikor telepíteni akarom a videókártya drivert akkor kiírja, hogy először egy Intel drivert kell telepítenem!

El kezdtem az Intelt telepíteni de az elején kiírja, hogy ez a számítógép nem felel meg a programnak és leáll a telepítője.

Az a baj, hogy én ehhez annyira nem értek, segítség kéne!

2013. dec. 31. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!