Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Eladtam a telefonom de állítól...

Eladtam a telefonom de állítólag nem működik neki mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy használt telefonoshoz adtam működő állapotban nem régiben kaptam tőle egy üzenetet hogy össze omlott az operációs rendszere a készüléknek ebből még lehet bajom vagy ilyenkor mit csináljak? hagyjam azt kész?

#Android #telefon . telefon eladás
2014. jan. 3. 17:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
"Egy használt telefonoshoz" Na boccs,de ez mi már,hogy 1 telefonos csávó nem tudja újra rakni az Op rendszert 1 telefonnak... Nem tudom Androidos-e,de nekem mint 13Éves gyereknek Fél óra volt Ice Cream Sandwich-ről Jelly Bean-t rakni rá,ami rohadtul nem volt nehéz.
2014. jan. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 pipu664HUN válasza:
100%
Hagyjad mert ha már megvette tőled utána már nem a te tulajdonodban van tehát ő gondolom megnézte mielőtt megvette tőle te meg garanciát nem vállalsz föl.Magyarul az már az ő problémája.
2014. jan. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
És a szitu teljesen ugyanaz.. Csak újra kell rakni rá a a rendszert...
2014. jan. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem elvégre nem vállaltál rá garanciát. kipróbálta működött akkor meg mit akar? küldd el a p.csba
2014. jan. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
igen ezen röhögök én is, hogy ezzel foglalkozik és nem tudja újra rakni azt elkezdi hogy azon gondolkodik, hogy hibásan adtam el de ha megnézte és tényleg jól működőt akkor ááá nagyon feltud idegesíteni :/
2014. jan. 3. 17:14
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit írnék hogy ezze az erővel ő is hazavághatta a készüléket.tegyük fel elejtette vagy esetleg tönkretette a Micro SD foglalatot. vagy bármi és utánna azt mondja hogy sz@rt adtál el? hát ilyen nincs. ha megvette akkor viselje a következményét. lopott készülékekkel már más a helyzet. mert ha esetleg bajba kerül egy készülékkel akkor kiadhatja a hatóságoknak az adataid de ugye itt ilyenről szó sincs. tehát írd meg neki hogy semmi baja nem volt a telónak (vagy igen) ez a ti dolgotok. és hogy te nem vállaltál rá semmilyen garanciát. kipróbálta működött kész.
2014. jan. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
jól van köszönöm :) használt telefonoshoz még nem adtam be telefont és azért nem tudom hogy ez hogy megy :S
2014. jan. 3. 17:22
 8/12 A kérdező kommentje:
annyi volt hogy nem gyári szoftver volt rajta és úgy beszéltük meg, hogy azért add kevesebbet :D
2014. jan. 3. 17:24
 9/12 A kérdező kommentje:
1 évig használtam azzal a rendszerrel amivel beadtam szóval az nem egy kigyilkolható típus volt :)
2014. jan. 3. 17:26
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha elvégre telókkal foglalkozik akkor értsen is hozzá ha én meg tudtam csinálni egy szoftverhalott Android készüléket pedig nem foglalkozok ilyesmivel. akkor az illetőt ki kell rúgni mert ezek szerint nem nagyon ért hozzá pedig elvileg tanulják.
2014. jan. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!