Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan rejtsem el a Windows...

Hogyan rejtsem el a Windows 8.1 Rendszer számára fenntartott meghajtóját?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma újra raktam a gépem, és azt tapasztaltam, h 1el több meghajtóm van. Nem tudtam miért, de arra rájöttem, h ez a Rendszer számára fenntartott partíció. Eddig is ugyanúgy telepítettem a rendszerem, mint eddig, és nem tudom miért látszik... aztán megpróbáltam a gépemre a Win7 HP-t is felrakni, de azon is látszódott. Nem törölni akarom, mert azzal nem hiszem h jól járnék, de nem lehet vhogy elrejteni ezt a partíciót???

Köszönöm előre is a válaszokat!



2014. jan. 4. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Partíció elrejtése, ezzel:


[link]


Katt a partícióra és "hide partition"...

2014. jan. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A program nagyon jó!!! :) Köszönöm! Csak nem tudom elrejteni ezt a partíciót :S
2014. jan. 4. 14:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Hibaüzenet?
2014. jan. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem jelenik meg a Hide partition. Van egy C meghajtóm, ezen van a Windows. Van D, ez a Rendszer számára fenntartott 350 megás, meg van az F, ami a maradék. Ebből egyedül az F-et lehet Hidelni
2014. jan. 4. 14:38
 5/5 anonim válasza:

[link]



Menjünk a következő utvonalon:Vezérlőpult>Rendszer és biztonság>Felügyeleti eszközök>Particiók létrehozása és formázása a merevlemezen, (vagy Win+x, Lemezkezelés) majd ide érkezünk:


Jobb egérgombbal kattintsunk a kívánt particióra, majd válasszuk ki a Meghajtóbetüjel és elérési ut módosítása lehetőséget, majd nyissuk meg.


Kattintsunk az Eltávolítás mezőre, majd Ok..

Ezután egy felugró ablak figyelmeztet, hogy módosítunk a rendszeren, hagyjuk figyelmen kívül és menjünk tovább.

Ha mindent a leírtak szerint végeztünk, akkor a rendszer újraindítását követően a meghajtó és annak betüjele is a többi meghajtó közül el fog tűnni.

2016. márc. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!