Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Magyarországon van Arcade...

BERTALAN11 kérdése:

Magyarországon van Arcade FightStick amit általában verekedős játékoknál lehet használni?

Figyelt kérdés

Mert láttam sok embert versenyeken akik pont olyan controllert használtak mint a játék termekben lévő vezérlőket és azt néztem hogy külföldön nagyon borsos ára van és kíváncsi vagyok hogy itt magyarországon tudnék e venni olcsón (jó nem ilyen full olcsón hanem legalább kicsit olcsóbban meg lehet e szerezni)

[link] valami ilyesmit


2014. jan. 4. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:
2014. jan. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Rendben örülök hogy hazánkban is vásárolható de még így is sokba kerül igaz itt most olcsóbb mint külföldön de ez annyira kerül mint most egy Xbox360

csak azért kellett mert sokan mondják hogy sima controllerrel nagyon rossz verekedős játékokat játszani és

én szerezni akartam volna egy legalább olcsó FightSticket

de ez az álom nem fog valóra válni.

2014. jan. 4. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!