Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egér-kérdés: mostanában ha...

Egér-kérdés: mostanában ha kattintunk az egérrel, akkor úgy érzi a gép, mintha kettőt-hármat-sokat kattintanánk - miért van ez és hogy lehet visszaállni normálisra?

Figyelt kérdés

Pl. nem lehet kipipálni egy ablakot, mert megjelenik a pipa, és rögtön el is tűnik, mintha újra kattintanánk. 4-5-ször is oda kell kattintani, míg - nem tudom, akkor miért - sikerül.


Vagy ahelyett, hogy gépelésnél a kurzort odatenné, ahová szeretném, mivel többszörösnek veszi, kijelöli a szót, sőt van, hogy az egész szöveget.


2014. jan. 4. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az egér rossz. Az én 4 hónapos, 5 ezer forintos Canyon egerem is ezt csinálja, viszont a 3 éves, 800 forintos teszkós egér még mindig tökéletesen működik. Ha garis még, cseréltesd ki!
2014. jan. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet.
2014. jan. 5. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!