Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy állítsam vissza? (Akkumlá...

Hogy állítsam vissza? (Akkumlátor baj)

Figyelt kérdés
A laptopom akkumlátora eddig kitűnően működött, viszont kb. 3 havonta kiadta, hogy milyen állapotban van(gyenge, kitűnő stb.) eddig mindig kitűnő volt, viszont mivel már 1,5 éves gondoltam jobban odafigyelek rá(eddig semmi féle energiatakarékos dolgot nem csináltam rajta), és kiadott ilyen opciókat, hogy állítsam be, hogy csak 60%ig töltsön meg ilyenek, és én be is állítottam, hogy csak 80%ig töltsön. Most viszont megint kiadta ezt a mérőt és most a gyengén van és 79%nál nem tölt tovább. Lehet, hogy amiatt volt mert átállítottam múltkor, valaki tudna segíteni, hogy állíthatom vissza, mert most sehol nem találom. A válaszokat nagyon megköszönném :/

2014. jan. 5. 01:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!