Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nyomtatókkal kapcsolatban...

Nyomtatókkal kapcsolatban lenne egy kis problémám?

Figyelt kérdés
2 nyomtató van a gépre kötve, eddig tökéletes volt minden, de most a kisebbik egy bizonyos programon belül csak akkor akar nyomtatni, ha ő van beállítva alapértelmezettnek

2014. jan. 5. 16:59
 1/4 A kérdező kommentje:
A nagy nyomtatón napi több óra hosszában folyik nyomtatás, mindenképp neki kell lenni az alapértelmezettnek. Igy viszont ha a kicsin akarok nyomtatni mindig at kell állítani azt alapértelmezettnek. Valami megoldás?
2014. jan. 5. 17:01
 2/4 Lajos54 ***** válasza:

A legtöbb programnál menüből ki lehet választani, hogy melyik nyomtatót akarjuk használni. Természetesen alapból az alapértelmezettet ajánlja fel, de lehet helyette másikat választani.

Az persze előfordulhat, hogy van olyan program, aminél ez nem lehetséges, bár én ilyennel még nem találkoztam. Pedig én is három nyomtatót használok: egy ff lézer, egy színes lézer, illetve egy tintasugaras, mindig a kívánalmaknak megfelelően.

2014. jan. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az a gond, hogy: nyomtatnak a nagyon, közben kell valami a kicsin > át kell állítani a kicsit alapértelmezettre, kinyomtatták > vissza kell állítani, hogy a nagy legyen az aé. Engem nem zavarna, csak nem nekem van, és aki használja, annak feleslegesen 6-7 kattintás. Ezt akartam volna megspórolni.
2014. jan. 5. 19:36
 4/4 Lajos54 ***** válasza:

Ha csak egy bizonyos programnál csinálja, akkor túl sokat nem tudsz tenni.

Ha viszont minden nyomtatási feladatnál, és eddig jó volt, akkor egy kicsit megkeveredett valami. Ebben az esetben érdemes eltávolítani az adott nyomtatót (a nyomtatók listájából), majd a gép újraindítása után újból feltelepíteni. Ez talán megoldja a problémát.

2014. jan. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!