Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az asztali gépemen az xp-t le...

Az asztali gépemen az xp-t le akartam cserélni Windows 7-re. A partíció törlése után de még a formatálás előtt áramszünet lett. Van megoldás hogy tudjam folytatni a telepítést?

Figyelt kérdés
Amikor visszajött az áram folytatni akartam a telepítést, de sehogy sem tudom folytatni. Hiába akarok a lemezről bootolni nem megy. Van valami megoldás? Vagy kuka?

2014. jan. 6. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Gép bekapcs -> Nyomkodod az F2-őt -> rámész hogy boot -Y First boot device-t átállítod DVD-re -> Save changes and Exit -> Elvileg be fog bootolni. Ha kiírja h Press any key to boot from Cd vagy ilyesmit akkor tedd azt! :)
2014. jan. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Így van. Ahogy először bebootoltál, azt ugyan úgy meg tudod tenni ahányszor csak akarod... A bootolásnak nincs köze az áramszünethez...
2014. jan. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

De ő vszeg elsőre se bootolt (csak tévesen azt hiszi), hanem winxp alól futtatta a telepítőt (amatőr), különben nem lenne ez a problémája.


P.icsán kéne már rúgni a májkroszoftot, amiért így is futtatható a telepítés, és a sok láma meg kókánykodik otthon...

2014. jan. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Futó oprendszer alól meg nem tudná törölni a partíciót...
2014. jan. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Fehersrac


Tök mindegy, segg hülye hozzá, mint kiderült. Az ilyen meg is érdemli, hogy fizessen a telepítésért, kb. 10 percbe telne utánaolvasni, hogy telepítsen egy op.rendszert...

2014. jan. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

1. Köszönöm a korrekt választ! Eddig is így csináltam.

A többieknek no comment a lekicsinylő stílusért.

Azóta megoldottam a problémát.

Arról a win7 lemezről továbbra sem bootol.

Egyébként nem most telepítettem először.

Lehet hogy nem vagyok profi, de eddig mindent megoldottam magamtól.

Most is. Csak azt reméltem vannak segítő szándékú emberek.

Tévedtem.

2014. jan. 6. 18:09
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha az én válaszom nem segítőszándékú akkor te olvasni sem tudsz...


Egyébként meg rosszul írtad ki a bootlemezt is, azért nem bootol, de inkább nem segítek többet, mert félreérted...

2014. jan. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Fehersrac! Bocsi igazad van! Neked is kösz!
2014. jan. 6. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!