Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit kell csinálni akkor ha a...

Ezsani02 kérdése:

Mit kell csinálni akkor ha a telefonom (samsung galaxy ace cyanogen mod 7.2 miracle editionos szoftverrel) nem kapcsol be?

Figyelt kérdés
azaz bekapcsol csak kiírja hogy samsung galaxy ace stb. és utána elakad nem tölt be csak kijelzi a képet. Próbáltam akksit kivenni nem jött be és a géphez sem tudom csatlakoztatni?

2014. jan. 6. 17:03
 1/9 asdelmagad666 ***** válasza:
a hiba előzményei?
2014. jan. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
letöltöttem a playáruházból a facebook alkalmazást amitől lelassult a telefon később meg lefagyott kivettem az akksit hogy újraindítsam és utána az volt amit már 1x leírtam
2014. jan. 6. 17:07
 3/9 asdelmagad666 ***** válasza:

hát ez érdekes :/

de elvileg ha cyanogen mod van rajta akkor memória kártyáról egyszerűen újra teheted a romo-t vagy recovery ből hardreszetelnék mást nem tudok így most mondani erre

2014. jan. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Odinnal raksz rá gyári firmwaret és jó lesz.
2014. jan. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
az a baj hogyha úgy indítom el a telefont hogy bootloader akkor elkezd tölteni de nem jut el odáig mert ugyanazt csinálja mint a bekapcsolásnál ezért nem tudom újrahúznni :(
2014. jan. 6. 19:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Download módba rakd előtte gyári recoveryben töröld a datat és a cachet.
2014. jan. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem tudom mert nem lehet download módba rakni ezt akartam mondani a z előző "bootloader" helyett az a baj hogy azt sem tölti be :(
2014. jan. 6. 20:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Tudod hogy kell?
2014. jan. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen hangerő gomb középsőgomb és a bekapcsló gom azért hülye nem vagyok ;) amúgy meg beemegy csak nem tölti be :(
2014. jan. 6. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!