Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Notebook vagy tablet?

Notebook vagy tablet?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni vagy notebookot , vagy tabot.

Nem tudok dönteni, mert nem tudom igazából mi a különbség.

Internetezésre,film nezesre használnám..

Szóval erre szerintem mindkettő megfelel.

De érdekelne , hogy melyik megy hamarabb tönkre ? Nem használnám napi 3 óránál többet. Melyik aksija bírja tovább? Vagy akinek van notebookja , vagy tabja leirhatna mi a véleménye ? Elnézèst a helyesírásért.


2014. jan. 7. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:
vegyél notebookot..
2014. jan. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az ilyen kérdésekre mindig az a válasz, hogy ha nem tudod eldönteni melyik legyen, akkor legyen a tablet. Egészen egyszerűen azért, mert akkor nyilván nem olyan célra kell az eszköz, amit csak notebookon tudsz megcsinálni, tableten nem, másrészt meg olcsóbb is.

Pláne ha főleg csak tartalomFOGYASZTÁSRA kell, akkor arra a tablet is megfelel, ha pedig munkára kell, tehát neked kell rajta valamit ELŐÁLLÍTANI, akkor az esetek nagy részében inkább a notebook.

Szóval röviden a válaszom: neked tablet.

2014. jan. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm!:)
2014. jan. 8. 00:04
 4/5 anonim válasza:
Tablet
2014. jan. 8. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Notebook-al többre mész..
2014. jan. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!