Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet bootolható...

Hogyan lehet bootolható pendrivet csinálni, ami felrak minden számomra szükséges programot?

Figyelt kérdés
Az infó tanárom szaladgál egy pendrive-vel, ami egy windows7 van és mikor bootol és felrakja akkor már ott van minden alap program pl.: office, notepad++, vírusirtó meg hasonló programok. Ezt hogy lehet megcsinálni, valaki le tudná írni lépésről lépésre? A válaszokat előre köszönöm.

2014. jan. 10. 18:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Igen, azt elfelejtettem, hogy win8 van most fenn nekem és helyette szeretnék felrakni egy 7est. Csak gondoltam hátha fontos az infó.
2014. jan. 10. 18:44
 2/3 anonim ***** válasza:

Win to flash nevű programmal tudsz bootolható windows telepítőt készíteni pendrivera iso fájlból. A programok belepakolása több macera mint hogy most egyszer feltelepíted ne vesződj vele. Az csak akkor érdekes ha napi szinten kell ugyanolyan gépeket újratelepíteni. Pl infóterem.

Az is elképzelhető, hogy az infótanárod ghost lemezképet hord magával keress rá

2014. jan. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Még egy kérdés. Van egy 4gigás pendrivem, boltban vettem talán 1 éve minden tök jó volt vele ma megnéztem és 1.7 gigát ismer fel. Mi lehet a probléma?? Kingstone szóval nem is egy noname.
2014. jan. 10. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!