Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elromlott a laptopomban a...

Lenore Pein AsamiYuu kérdése:

Elromlott a laptopomban a processzor és a ventillátor. Lehet ezt valahogy orvosolni?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hete, hogy amikor bekapcsolom a laptopot, mindegy, hogy csökkentett módban vagy sem, de általában vagy egyből kikapcsol, vagy 3-4 percet bír, és utána kapcsol ki.


Van egy szomszédom, aki ért valamennyire a számítógépekhez, meg az ahhoz kapcsolódó dolgokhoz, és ő mondta, hogy a fentebb leírt (azaz a kérdésben) dolog az.


Az lenne a fő kérdés, hogy ezt házilag lehetne-e megoldani úgy, hogy ne kelljen új processzort venni? (Pénz hiányban küszködünk, ezért nem tudjuk megvenni, se javítatni szervízben, mert az nekünk sajnos túl drága)


Aki tudna segíteni, annak megköszönném.

UI: Én semmit se értek a gépekhez, ezért tettem fel a kérdést.



#processzor #elromlott processzor #nem jó laptop #ventillátor-hűtő
2014. jan. 11. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Én elvinném szervizbe. EZ jó gondolatnak tűnik, ha elromlott valami, és nem értesz hozzá.

Egyébként nem biztos, hogy a processzor elromlott, a ventillátor magától is tud ilyen tünetet produkálni. De ha folyton kapcsolgatod ilyen állapotban, ezt is el lehet érni.

2014. jan. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

El vitte tesóm szervízbe valamelyik nap, majd értesítik, hogy mi is van pontosan.


A laptopot nem kapcsolgattam nap, mint nap ki-be azután, hogy elromlott, csak a kérdés kiírásakor, hogy megtudjam, 2 és fél hét "pihenő" után mennyit bír. Az eredmény az a pár perc.


Egyébként köszi a választ.

2014. jan. 18. 18:44
 3/6 A kérdező kommentje:
Kiderült, hogy mi a gond: az alaplap romlott el, nem a processzor és a ventillátor. Minden más működik, csak az amit előbb említettem... Ezt lehet-e valahogy orvosolni, vagy csak a szervíz lehet megoldás?
2014. jan. 20. 13:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak ott
2014. jan. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi.:)
2014. jan. 29. 05:29
 6/6 anonim ***** válasza:
De ki fogják cserélni az alaplapot,azt már megjavítani nem lehet! Ha a gép nem garanicás háááát,elég sokba fáj.
2014. jan. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!