Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gt 740m és amd 8750 közül...

Gt 740m és amd 8750 közül melyik a legjobb választás és miért? Olyanok írjanak akik tapasztalattal rendelkeznek!

Figyelt kérdés

Sok teszt szeirnt a 740 az erősebb, ugyanakkor sok helyen olvastam, hogy könnyen összecsuklik, amikor teljesitenie kéne, akkor nem teljesít. Az 8750ről viszont nem hallottam semmi rosszat eddig.

Ti milyen játékkal játszottatok, mekkora grafikán és miekkora fpssel? Cput is írjatok!


2014. jan. 12. 01:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem eddig laptopban egy hd5650-esem volt, már nem egy új darab, mikor vettem még az volt.

szinte egészen idáig elvoltam vele, bírta a gyűrődést. néha volt probléma driver telepítés közben, de mindig megoldódott.

most én is beruháztam egy új laptopra, mert tönkrement az előző, ebben pedig gt740m van. teljesítményre jó, bár még nem sokat játszottam vele, de CnC, World in Conflict, Metro 2033, S.T.A.L.K.E.R elfutott rajta szépen, azzal nem volt gond.

egyszer volt olyan, hogy az egész driver gyönyörűen összeomlott, de rendszerújraindítás után újra jó volt. ATI-val nem volt ilyen.

az eddigi tapasztalataim alapján nem mondanám rossznak.

2014. jan. 12. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!