Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért jelenik meg minden nap...

Miért jelenik meg minden nap ez a hibaüzenet amikor bekapcsolom a gépet? Nem tudok vele mit csinálni, kép lentebb.

Figyelt kérdés

[link]


Ez a hibaüzenet egyszer csak megjelent és azóta nem tudok vele mit kezdeni. Már nagyon zavar, mindig feljön bekapcsolásnál, de amikor rákattintok azonnal eltűnik. Az eseménynaplóban pedig nem tudom mit ezzel kezdeni.


2014. jan. 12. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Az eseménynaplót bizonyára tudod hol kell megnázni. Na ott megtalálod ezt a hibát, katt rá és lesz ott valahol egy hibakód, erre guglizz rá, és ez adja meg pontosan a hiba okát, vagy ha ide bemásolod az is jó.
2014. jan. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]


Megtaláltam az eseménynaplóban, de hibakódot nem írt sehol.

2014. jan. 12. 20:09
 3/6 anonim ***** válasza:
[link] itt van 1 megoldás, remélem tudsz inglisül, ha nem akkor szólj is írom.
2014. jan. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
annyi a lényege, hogy amit ott leír registry kulcsot, annak az értékét allítsd magasra
2014. jan. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Eljutottam odáig, hogy enter the new timeout value in milliseconds, nem tudom pontosan milyen magas értéket adjak meg, ezt leírhatnád mert legelőször 100000-et irtam be:DD de úgy nem volt jó
2014. jan. 12. 20:55
 6/6 anonim ***** válasza:
fogalmam sincs mennyit kellene, írj be neki 6db 9est, annyi már csak elég...
2014. jan. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!