Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Torrentet többször letölteni?

Torrentet többször letölteni?

Figyelt kérdés
Van egy 28 gb-s torrent(sorozat),nem tudom egyszerre az egészet letölteni.Ha lejött az egyik része(mondjuk 20 rész,és már 10-et töröltem belőle,van újra tárhelyem),utána hogyan tudom letölteni ugyanazt a torrentet még egyszer anélkül,hogy töröljem,de hozzátöltsem a hiányzókat?Ha újra le akarom tölteni,azt teszi fel kérdésnek,hogy betöltse-e a trackert,és ha igent,ha nemet mondok,akkor se történik semmi.

2014. jan. 14. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs elég helyed, vagy miért nem tudod egyszerre? Lehet hülyének nézlek, de a torrent ott folytatja a letöltést, ahol abbahagytad a gép kikapcsolása előtt.
2014. jan. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom,ezt én is tudtam.Az a baj,hogy a komplett 28 gigát nem tudom egyszerre leszedni,mert nincs annyi helyem,de az egészet akarnám,csak 2 részletben.
2014. jan. 14. 15:44
 3/3 anonim válasza:
Bemész Beállítások -> Baloldalt 2. (nálam UI Settings) -> Itt az alsó részben (When adding torrent, gondolom torrent hozzáadásakor vagy valami ilyesmi magyarul) pipáld be a legalsót (mutassa az opciókat torrent hozzáadásakor vagy valami hasonló). Ezek után mikor hozzáadsz egy torrentet feljön egy ablak ahol bal oldalon kijelölheted hogy melyik fájlokat szeretnéd letölteni. Megcsinálod egyszer az első felére, aztán törlöd a torrentet a torrentből és újra hozzáadod, ekkor meg a többit jelölöd ki.
2014. jan. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!