Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Asztali PC-m van XP-vel...

Zsuzsa128 kérdése:

Asztali PC-m van XP-vel telepítve. Hogy tudom alvó állapotba helyezni?

Figyelt kérdés
Sajnos már egy jó ideje csak nagyon sok újraindítással tudom üzembe hozni a gépet.A procit most cserélték ki ,de sajna videokártyát nem tudok hozzá szerezni {ASUS A7r8x} Azért szeretném altatni mert akkor nem lenne vele gondom a bekapcsolásnál . Ha sikerül bekapcsolni akkor csodásan működik egész nap.
2014. jan. 16. 11:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

legegyszerűbben:

Start menü > Kikapcsolás: és a Készenlét gombra klikk!.

(ekkor, egy szóközbillentyű nyomásra újra indul)

2014. jan. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
billentyűzeten a SLEEP gomb lenyomásával.
2014. jan. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Wake Up gombbal meg visszakapcsol
2014. jan. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm .
2014. jan. 16. 12:03
 5/13 A kérdező kommentje:
Azt nem tudnátok megmondani ,hol kapok a kérdésben megjelölt gépemhez videokártyát venni. Mert állítólag azért nem tudom egyből bekapcsolni a gépet.
2014. jan. 16. 12:06
 6/13 anonim ***** válasza:

AGP vagy PCIe videókártya kell?

igazából csak ennyi a kérdéses, aztán lehet nézeldni

pl itt:

[link]

2014. jan. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az a vicces,hogy fogalmam sincs milyen kel bele. Sajna egy idős nő vagyok. Volt tegnap előtt nálam a szerelő Ő cserélte ki azt az alkatrészt amiben az a nagy ventilátor van ,{10000ft} de a probléma nem oldódott meg . Sajna a gépem csak nagyon sok újra indítással jön be. Bekapcsolásnál a LED-ek villognak ,a monitor is bevillan .Ő mondta ,hogy a videokártyát kéne kicserélni ismét 10000 ft-ért Sajna nincs rávalom . Gondoltam ,én megveszem ,és kicserélem valahogy.
2014. jan. 16. 12:32
 8/13 P.O.C. ***** válasza:

Az ASUS A7r8x az alaplapneve. Így nincs fent az Asus honlapján. De a 8X a típus végén az AGP szabványra utal, szóval AGP kártya kell valószínűleg. Bár ez nem kéne hogy feltétele legyen a készenléti módnak, csak is az, hogy a illesztőprogramok fel legyenek telepítve.


Ami a titokzatos "szerelődet" illeti, szerintem nem hívd többé, mert átver. Ezzel együtt már egy 20 ezeret fizetnél ki neki, amikért használtan jó állapotú, minőségi használt gépet kapsz modern dupla magos processzorral, garanciával. Íme: [link]

A tiéd ehhez képes egy régi kb 12 éves AMD K7 -es gép, 8 ezer forintot se ár már kompletten, nem éri meg költeni rá.

2014. jan. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szerintem is átvert. Nem is hívom többet. A készenléti állapot mennyire ront a gépen. Megnézzem az oldalt amit írtál . Köszike,mindent. Sajna mint írtam beteg vagyok egyedüli szórakozásom a gép,nagyon hiányozna ,ha tönkremenne!!
2014. jan. 16. 12:53
 10/13 anonim ***** válasza:

nem is értem miért cserélt ventilátort a gépbe főleg nem 10e ft-ért...

neten lehet találni olcsón használt AGP-s videókártyákat

javaslom pl a Radeon 9600 v 9800 PRO-t

kb 2500ft lehet.

2014. jan. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!