Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Asztali PC-m van XP-vel...

Zsuzsa128 kérdése:

Asztali PC-m van XP-vel telepítve. Hogy tudom alvó állapotba helyezni?

Figyelt kérdés
Sajnos már egy jó ideje csak nagyon sok újraindítással tudom üzembe hozni a gépet.A procit most cserélték ki ,de sajna videokártyát nem tudok hozzá szerezni {ASUS A7r8x} Azért szeretném altatni mert akkor nem lenne vele gondom a bekapcsolásnál . Ha sikerül bekapcsolni akkor csodásan működik egész nap.
2014. jan. 16. 11:31
1 2
 11/13 P.O.C. ***** válasza:

"nem is értem miért cserélt ventilátort a gépbe főleg nem 10e ft-ért..."


Mert az arcőre feltehetőleg azbesztből van. :D Sajnos vannak ilyen semmirevaló alakok, akik főleg ha látják hogy az ügyfél totál laikus, akkor kíméletlenül lecsapnak.

2014. jan. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Na igen...

sokan nem értenek a gépekhez, szomszédok ismerősök mindig hozzám is hordják, hogy csináljam már meg nekik... nagy öröm ingyen dolgozni mit ne mondjak :D

ha alkatrész kéne simán lehúzhatnám őket és amit kikaptam eladhatnám használtként másnak... :D

jól menő biznisz a csalás, én sem akarok dolgozni! :D

2014. jan. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Szeretnélek megkérdezni ,hogy Te nem BP-en laksz véletlen? Megkérnélek hogy nézd meg a gépem. Mert nagyon érdekes dolgot csinált a szervizes szerelő!!! A gép hátulján van egy olyan vezeték bedugva amit két két csavarral kel rögziteni és abba van beledugva valami aminek a másik végét meg a gépbe kel belül bedugni olyan {anyag féle} na az nekem most kilóg a gépből hátul ,és ha beakarom kapcsolni a gépet reggel akkor azt kel mozgatnom mert esetleg elmozdul .Sajna 1 majd 70 éves öregasszony vagyok akit könnyű átverni.
2014. jan. 16. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!