Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van valami lehetőség Vistára,...

Van valami lehetőség Vistára, amivel használhatom az XP-s drivereimet (videókártya, hangkártya stb) vistán úgy hogy működjenek is? Mert pl ASUS M2V alaplaphoz és tartozékaihoz nincs vistás driver, vistán meg felrakni sem engedi őket!

Figyelt kérdés
Előre is köszi
2009. dec. 2. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
2009. dec. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2009. dec. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

igen köszönöm direkt nem írtam le a konkrét típust mert feleslegesnek láttam, ezeken mind végigmentem...

Betűre ugyanazt a driverpackot szedtem le de hiába

2009. dec. 2. 21:42
 4/6 A kérdező kommentje:
ami hozzávaló, de mégsem működtek rendesen vagy nem engedte felrakni
2009. dec. 2. 21:43
 5/6 Jenci ***** válasza:
Nem valószínű,hogy fogol találni.Nem véletlenül van külön-külön driver az XP-nek és a Vistának.
2009. dec. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
feltettem a win7et és tökéletesen fut minden, úgyhogy ez megoldódott. Nem számítottam rá hogy futnak a driverek
2009. dec. 7. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!