Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Xp-t szeretnék feltelepiteni...

Xp-t szeretnék feltelepiteni az egyik ismerősöm gépére és azt mondja hogy semmi telepitőlemez nincs hozzá alaplap hálókártya hangkártya videókártya. Hogy tudom megnézni hogy milyenek vannak benne?

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 07:23
 1/6 anonim ***** válasza:
2010. febr. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Például az Everest nevű programmal.
2010. febr. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha régi a gép, SP3-as telepítő lemezzel nagy eséllyel ezeket felismeri.


Ha mégsem akkor everest, ahogy az előző hozzászóló mondta, majd google-n keress drivert.

2010. febr. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Hogy tudom megnézni..."

A régi jól bevált rátekintéssel.Lekapod az oldalát és belesel.Alaplapot rögtön látod,a hangkártya jó eséllyel integrált,azt nem is kell külön.Legfeljebb a vidikártyát ki kell venni,ha nem látszik a típus.

2010. febr. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
van 1 driver cd-m,minden driver rajta van
2010. febr. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nos kicsit szűkszavúan csak linkeltem.(első válaszoló)

Ez a progi fel ismeri a hardvereket és van rá lehetőség,hogy

az által fel ajánlott web helyről letöltsd a megfelelő drivert. De ha most még működik a telepítendő gép eszközkezelőben meg tudod nézni a hardver típusokat.Ha valamit nem értesz vagy nem boldogulsz írj.

2010. febr. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!