Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet személyeket...

Hogyan lehet személyeket megkeresni az interneten?

Figyelt kérdés
Úgy értem lehetséges-e emberekről mindenféle adatot begyűjteni anélkül hogy lenne egy óriás adatbázisunk ehelyett csak az internetet használnánk?

#internet #személy #személyek keresése
2014. jan. 19. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, csak meg kell látni az összefüggéseket és jól kell tudni használni a keresőket.
2014. jan. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, úgy is értettem hogy az interneten teljesen nyilvánosan megtalálható jogilag legálisan felhasználható adatokból listákat készíteni. Tudnál esetleg ilyen tippeket írni?
2014. jan. 19. 13:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Mint már mondtam, csak egy kis józan ész kell hozzá és tudni kell használni a keresőket.


A Google-ben sem csak úgy lehet keresni, hogy az ember beír 1-2 szót és kész.

Külön lehet pontosítani a találati listát és pontos egyezésekre is lehet szűrni.


Ha valaki egy csepp információt is feltett a netre magáról, azt meg lehet találni.

2014. jan. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!