Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » SEGÍT VALAKI MEGKERESNI?...

SEGÍT VALAKI MEGKERESNI? WIBDOWS 7 programom van, WINDOWS LIVE MAIL programmal. Mivel kezdő vagyok, kérem a segítségeteket, HOL TALÁLOM MEG A CÍMLISTÁT, fel szeretném tölteni, de sehol NEM TALÁLOM. KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGETEKET.

Figyelt kérdés
2013. júl. 25. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Az asztal baoldalán vizszintesen találsz sorban öt ikont. Azokból a középső a névjegyalbum!
2013. aug. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megtaláltam. Meglepődve vettem észre, hogy több, számomra már nem fontos e-mail cím "kúszott" be a címlistába, de MOST MEG SEHOL NEM TALÁLOM, HOGYAN LEHETNE KITÖRÖLNI! Sem törlésként sem kivágásként nem ad lehetőséget. Nagyon köszönöm a segítségét. Én egy kezdő 72 éves nagymama vagyok, akit érdekel az informatika. Szép napot
2013. aug. 3. 06:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Örűlök, hogy ennyit segíthettem egy sorstársnak, mert én, pedig egy 72 éves nagypapa yagyok.

Jaj, de jó, hogy egymásra találtunk, mert nekem, pedig a Windows Live Mail települt rosszul. Mi lehet nálam a hiba,

ha ezt írja ki?

"A(z) „POP 3” állomás nem található. Ellenőrizze, hogy helyesen adta-e meg a kiszolgáló nevét. >> Tárgy 'Regisztráltam a WLive Mailba'>> Kiszolgáló:'POP 3' >> Windows Live Mail Hibaazonosító: 0x800CCC0D >> Protokoll: SMTP>> Port: 25 >> Biztonságos (SSL): Nem>>

Hiba a szoftvercsatornában: 11004

Nem küldhetők vagy fogadhatók üzenetek a következő fiókban: Movil (movil). A(z) „SMTP” állomás nem található. Ellenőrizze, hogy helyesen adta-e meg a kiszolgáló nevét.


Kiszolgáló: 'SMTP'

Windows Live Mail Hibaazonosító: 0x800CCC0D

Protokoll: POP3

Port: 110

Biztonságos (SSL): Nem

Hiba a szoftvercsatornában: 11004" Köszönöm!

2013. aug. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves "kezdő sorstársam". Az hogy odalent a tálcán mi van kitéve az egyedül a beállítástól függ. Ez azt jelenti, hogy nekem más a sorrend, ezért nem is találtam meg.

A feltett bonyolult kérdésére meg halvány fogalmam sincs, így nem is tudok válaszolni. Amikor nagyon beszorulok akkor a T-home telefonos segítségét szoktam kérni a 1412 (ami ingyenes) vagy a 1422 (fizetős)gyors szerviz telefonszámot hívom. Ez az utóbbi távsegítség. Sajnos többet nem tudok segíteni. Talán ezt a problémáját tegye fel közvetlenül ide és hátha valaki elolvassa és segít. Szép napot

2013. aug. 5. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!