Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit kell elvégeznem, hogy...

Mit kell elvégeznem, hogy számitástechnikai üzletbe legyek eladó, gépösszeszerelő, gépjavító?

Figyelt kérdés
Kétéves mérnökinformatikai asszisztens ami mondjuk az Óbudai egyetem Neumann János info karon indul elég hozzá?

2014. jan. 20. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem elég, mert nem azt tanultad amit ők megkövetelnek.
2014. jan. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez a cégtől függ. Van ahol eladói képesítéshez kötik, van ahol adott szintű informatikai végzettség kell. Láttam már olyat is, hogy valakit képesítés nélkül is alkalmaztak mert ismerte annyira a gépeket "hobbiból"...
2014. jan. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
8 általánost
2014. jan. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Megkérdeztem, de nemleges választ kaptál :

[link]

2014. jan. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Bővebb válasz:

Biztos, hogy nem!

Egy jó elektrotechnikai technikus, aki tud forrasztani smd-t is és érti, hogy mit csinál, nem ejti bele remegő kézzel a procit a foglalatba, sokkal hasznosabb tud lenni.

Manapság annyi az önjelölt VérSteve, hogy lassan dunát lehetne velük rekeszteni. Lehet kellene is, mert lépten nyomon belefutok a kis ragasztott papírjaikba, hogy ők mennyire spílerek a gépek szerelésében.

A lépcsőházunkban is feltűnik 1-1, azt ahogy észreveszem eltávolítom, mert semmi kedvem a gányolásukat javítani."



Egyetértek vele.

2014. jan. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2014. jan. 21. 05:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!