Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kerlek titeket sürgösen...

Kerlek titeket sürgösen valaszoljatok! Vettem egy új gépet és indításnál azt írja ki hogy a Windows indítása sikertelen (többi lent). (? )

Figyelt kérdés
Vagy normál módú indítás vagy a Windows javítása (vmi ilyesmi) a lehetőségek de hibát nem talál ha elindítom elkezd forogni a négy darab fény majd lefagy aztán egy pillanatig kék ablak és lekapcsol kérlek titeket segítsetek

2014. jan. 20. 19:18
 1/8 csacsi2 ***** válasza:
Ha használtan vetted telepítsd újra (nem véletlenül nem indul), ha boltból akkor vidd vissza garanciára!
2014. jan. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Windows tört és én raktam össze
2014. jan. 20. 19:22
 3/8 anonim válasza:
hát lehet jobb volna ha elvinnéd egy szerelőhöz vagy tegyél rá uj windows-ot!
2014. jan. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 csacsi2 ***** válasza:

sokminden okozhatja még akkor is ha jól van összerakva.Abban az esetben ha nem, akkor biztonsági okokból leáll hiba okán!

Kompatibilis eszközök és azoknak a helyes bios beállítása az alap! Összeszerelésnél is lehet hibázni olyat, hogy észre sem veszed.

Az oprendszert meg ilyen esetben újra kell tenni (formázva)!

2014. jan. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
szakértőkkel rakattam össze a pcx-nél. ja még annyi hogy a tápom új, de ami a konnektorból a tápba megy, abba a lyukba az a zsinór a régi
2014. jan. 20. 19:58
 6/8 csacsi2 ***** válasza:
Tedd újra a windowst és a drivereket.
2014. jan. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de mondom h a windows tört
2014. jan. 20. 21:15
 8/8 csacsi2 ***** válasza:
és akkor mi van?! Vagy eltört?!
2014. jan. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!